Nahlásit konání výstavy nebo příbuzné akce

Nenašli jste v našem seznamu výstavu, přednášku, či jinou pro zahrádkáře zajímavou akci, kterou sami pořádáte, či s určitostí víte o zajímavé výstavě která v našem seznamu schází?

Napište nám prosím o ní základní údaje, abychom ji mohli pro ostatní návštěvníky do seznamu přidat.

Oznámení o konání výstavy

Pokud vyplňujete formulář poprvé, věnujte prosím pozornost návodovým informacím.

Okres

Důležitý údaj. (uvádějte zejména u menších obcí a měst, ke kterému okresu přísluší - tento údaj je nutný pro vyloučení duplicitních názvů obcí v ČR - některé obce se stejným názvem se v ČR vyskytují i 10 x !!! )

Datum konání

U dlouhodobých výstav s periodicitou můžete otevírací dobu doplnit navíc v popisu programu výstavy. (např. 1. 6. až 31. 9. mimo pondělí)

Místo konání výstavy (Obec, Město)
Uveďte včetně přesnějšího popisu (v případě potřeby uveďte i přesnější adresu či název místa - především u větších měst - např. jméno ulice a orientačně významná místa v okolí - areál školy, kulturní dům, hostinec, sokolovna... je vhodné pomoci i s dopravním spojením MHD i cestu autem) usnadníte tím hledání výstavy návštěvníkům, kteří nejsou místní.

Název výstavy

Pokud vaše výstava zatím nemá oficiální název, uveďte alespoň ten, co použijete při místní prezentaci na plakátech a vývěskách. Pro lepší identifikaci však doporučujeme u tradičních výstav nějaký název zvolit.

Program výstavy

Uveďte, kdo výstavu pořádá včetně spolupořadatelů, co na výstavě lidé uvidí, zda bude zajištěna odborná poradna, prodej výrobků, výstavní soutěže, jaké bude vstupné, kdy bude otevřeno (od - do hod. a to i pro každý den zvlášť pokud se otevírací doba liší) a další podrobnosti. Tento text většinou rozhoduje o návštěvě.

E-mail

- povinný údaj. E-mail není součástí oznámení o výstavě, nebude zveřejněn, slouží jen pro potvrzení přijetí a pro případ, že bychom sami potřebovali upřesňující údaje.

Děkujeme Vám za informaci o konání výstavy.
Informace o výstavě bude co nejdříve doplněna do našich webových stránek.


Kontrolní kód kontrola

opište kontrolní kód

 

            Zpět