Publikace a Kalendáře

Český zahrádkářský svaz pro své ZO, ÚS i jednotlivé členy pravidelně nabízí kalendáře.
Pro objednání musíte při přihlášení vyplnit Název ZO a číslo své ZO (6ti-místné).
Objednávejte do 15. 11. U objednávek podaných později nemůžeme zaručit doručení do konce roku.

Přihlásit (pro objednání se přihlaste)
Publikace Rok vinaře

Výjimečná kniha Rok vinaře vás prostřednictvím originálních fotografií přenese do regionu Moravského Slovácka a přiblíží vám kolorit místních vinohradů, ale i obcí převážně z Hodonínska a okolí. Objednávejte mailem: ustredi@zahradkari.cz

Cena: 400 Kč/ks


Nástěnný kalendář ČZS 2024 s tématem Rok na vinici

ČZS nabízí svým členům, ZO či ÚS kalendář pouze za pořizovací náklady. Využijte možnosti pro sebe, ale i pro své blízké – potěší jako praktický dárek. Cena pro členy 75 Kč/kus včetně poštovného a balného. Objednávejte na email: ustredi@zahradkari.cz

Cena: 75 Kč/ks


Týdenní stolní kalendář Zahrádkářův rok

Pro členy ČZS platí jednotná cena bez ohledu na objednané kusy 50 Kč/ks. Objednávky za ZO ČZS zasílejte na adresu Vašeho ÚS do 6.11.2023, distribuce je plánována na prosinec 2023. Uveďte doručovací adresu !!!!!, číslo organizace (6ti místné).

Cena: 50 Kč/ks


Vyznání růžím

Kniha autorů Jaroslavy Pechové a Vlastimila Šindeláře je sympatickým průvodcem světem královny květin, ve které si každý čtenář najde právě to, co se o růžích potřebuje dozvědět.

Cena: 150 Kč/ks


Svět růží

Encyklopedie autorů Jaroslava Roda a Josefa Suse pomůže nejen množitelům a pěstitelům růží, ale i studentům všech typů zahradnických škol, zahrádkářům, profesionálním zahradníkům a všem zájemcům správně se orientovat v obsáhlém světě růží.

Cena: 99 Kč/ks


Menej známe ovocné druhy I.

Kniha autora Mariána Komžíka je zaměřena nejen na pěstování a léčivé účinky méně známých ovocných druhů, ale také široký odrůdový sortiment. Druhy jsou doplněny kvalitními fotografiemi a barevnými perokresbami. PRO ČLENY ČZS SLEVA na 250 Kč!

Cena: 299 Kč/ks


Menej známe ovocné druhy II.

V knize autora Mariána Komžíka naleznete popisy a pěstitelské informace o více než 50ti méně známých ovocných druzích. PRO ČLENY ČZS SLEVA na 250 Kč!

Cena: 299 Kč/ks


Lexikon pro Mladé zahrádkáře

Praktická publikace, kterou využijete v rámci zahrádkářských kroužků nebo i individuálně při přípravě dětí na soutěž Mladý zahrádkář. Obsahuje pravidla soutěže, ale i soubor 500 testových otázek z minulých ročníků.

Cena: 10 Kč/ks


Lexikon pro Floristy

Nová aktuální verze pro všechny začínající nadšené floristy. Zahrnuje část teoretickou a praktickou doplněnou o názorné fotonávody.

Cena: 30 Kč/ks


Není li cena poštovného uvedena u produktu, je zahrnuta v ceně.

 

Do objednávky můžete přidat i další položky z nabídek: