Propagační materiály

Ústředí ČZS objednalo hromadně následující propagační předměty, které můžete využít při svých akcích, na výstavách při jednáních v poradnách.

Přihlásit (pro objednání se přihlaste)

1 2 3 4 5 (celkem: 43)

Lexikon pro Mladé zahrádkáře

Praktická publikace, kterou využijete v rámci zahrádkářských kroužků nebo i individuálně při přípravě dětí na soutěž Mladý zahrádkář. Obsahuje pravidla soutěže, ale i soubor 500 testových otázek z minulých ročníků.

Cena: 10 Kč/ks


Lexikon pro Floristy

Nová aktuální verze pro všechny začínající nadšené floristy. Zahrnuje část teoretickou a praktickou doplněnou o názorné fotonávody.

Cena: 30 Kč/ks


Termohrnek

Dvoustěnný plastový termo hrnek s víčkem a silikonovým úchopem o objemu 400 ml zdobí malé logo časopisu Zahrádkář. Jednotlivé části (úchop, víčko, hrnek) lze z nabízených barev jakkoli na vyžádání barevně kombinovat.

Cena: 110 Kč/ks


Sportovní láhev

Antibakteriální sportovní, plastová láhev s popruhem na víčku s objemem 600 ml nabízená v bílé barvě s logem časopisu Zahrádkář.

Cena: 90 Kč/ks


Zvýrazňovač

Zvýrazňovač ve tvaru květiny s pěti barvami a logem časopisu Zahrádkář.

Cena: 50 Kč/ks


Kšiltovka

Kšiltovka ze 100 % broušené bavlny nabízená ve dvou barevných variantách (růžová, námořnická modř) má nad zapínáním vkusně umístěné logo webových stránek www.izahradkar.cz

Cena: 110 Kč/ks


Nákupní taška

Pevná, velká nákupní taška a přední kapsou. Nabízená ve třech barevných variantách - červená, modrá, zelená.

Cena: 60 Kč/ks


Látková taška

Látková červená taška s dlouhým úchopem, ideální přes rameno. Z jedné strany logo časopisu Zahrádkář z druhé strany logo ČZS.

Cena: 50 Kč/ks


Stahovací vak

Látkový prostorný vak s logem časopisu Zahrádkář má pevné stahovací šňůrky, díky kterým lze nosit na zádech jako klasický batoh.

Cena: 60 Kč/ks


Létající talíř

Frisbee k dispozici ve třech barvách.

Cena: 50 Kč/ks


1 2 3 4 5 (celkem: 43)

Do objednávky můžete přidat i další nabízené výrobky