Objednání CD, DVD a odborných publikací

Český zahrádkářský svaz vydává pro své členy odborné informace, které lze objednat z následujícího seznamu. Uvedená cena je pro členy ČZS. 

Přihlásit (pro objednání se přihlaste)

1 2 (celkem: 15)

Okrasné zahradnictví - Mělník 2020

Školení pro odborné instruktory ČZS proběhlo 31.7.-2.8. v prostorách České zahradnické akademie Mělník a bylo zaměřeno na okrasné rostliny s ohledem na na sucho, doplněno dendrologickou prohlídkou parku Neuberg a degustací vína z vinařství Kraus.

Cena: 50 Kč/ks


Výživa a ochrana rostlin - Poděbrady 2019

V srpnu 2019 se v Poděbradech konalo školení ČZS pro odborné instruktory na téma výživa a ochrana rostlin a bylo zakončeno exkurzí do sadů firmy Fytos.cz - pracoviště Vlkov nad Lesy.

Cena: 50 Kč/ks


Choroby a škůdci zahradních rostlin 2019 (CD - pro PC)

Soubor obrazových atlasů ve formátu PDF, Ing. Jaroslav Rod, CSc. téměř 3 000 fotografií, více než 700 nejdůležitějších poruch, chorob a škůdců zahradních rostlin.

Cena: 50 Kč/ks


Bramborářské školení 2018 - Havlíčkův Brod

V létě 2018 se v Havlíčkově Brodě konalo školení ČZS pro odborné instruktory doplněné exkurzí do genové banky VÚB a družstva Havlíčkova Borová.

Cena: 50 Kč/ks


Ovocnářské školení 2017 - Lednice

Záznam přednášek a exkurzí ze školení pro odborné okresní instruktory ČZS, které se konalo 28.-30. srpna v Lednici na Zahradnické fakultě Mendlovy univerzity Brno.

Cena: 50 Kč/ks


Seminář s vinařskou tématikou k Celostátní výstavě vín - Břeclav 2016

Při konání Celostátní výstavy vín s mezinárodní účastí v Břeclavi ČZS pro odbornou veřejnost uspořádal seminář s vinařskou tématikou.

Cena: 50 Kč/ks


Bylinky a růže - školení pro odborné instruktory ČZS - 2016

Začátkem července se konalo v Hradci Králové školení pro odborné instruktory. Z přednášek a exkurzí byl pořízen videozáznam.

Cena: 50 Kč/ks


Úspěšné roubování ovocných dřevin zlepšeným způsobem za kůru (DVD)

Kompletní videonávod na roubování ovocných dřevin za kůru od nářadí, přípravy roubů až po praktickou ukázku roubování zakončenou přírůstky po několika letech. Pořadem provází odborný instruktor ČZS Jaroslav Matejsek. DVD - PAL (formát 16:9) 53 minut.

Cena: 50 Kč/ks


Drobné ovoce 2015 - Poděbrady

Seminář na téma Drobné ovoce se uskutečnil v Poděbradech koncem července na Střední zemědělské a Střední odborné škole Poděbrady. Závěr školení byl věnován exkurzi do specializovaného závodu Berry servis s.r.o. v Břežanech II.

Cena: 50 Kč/ks


XII. Mezinárodní pomologický seminář 2013

Videozáznamy z přednášek a prezentace. Celkem 650 minut videozáznamu ve formátu AVI. Připojené prezentace jsou upravené do formátu PDF.

Cena: 50 Kč/ks


1 2 (celkem: 15)

Nejedná se o e-shop, ale pouze o vytvoření objednávky, u které většinou prověříme oprávněnost (členství)!