hlavička

Mimořádné opatření

Z důvodu aktuální epidemiologické situace je provoz Ústředí ČZS včetně redakce časopisu Zahrádkář omezen. Platí zákaz návštěv v budově Ústředí a kancelářích ÚS Praha město, Praha východ, Praha západ do odvolání. Úřední hodiny - pouze pro naléhavé důvody: Po-Pá 9-15 hodin.

Expedice časopisu Zahrádkář 4/2020

Dle sdělení České pošty může být doručení časopisu Zahrádkář opožděno z důvodu přednostního doručování důchodů. Expedice začala 24.3. a časopis by měl být doručen nejpozději do konce března.

Jaký byl Europom 2017

V rámci výstavy Flora Olomouc - Hortikomplex (5.- 8. října 2017) uspořádal Český zahrádkářský svaz při příležitosti oslav 60. výročí svého založení, mezinárodní výstavu starých ovocných odrůd Europom 2017.

Webové stránky Europom2017 na původní adrese již nenajdete, proto jsme je pro vás uložili do archivní podoby, a tak se na přípravy výstavy můžete podívat zde: www.zahradkari.cz/europom.

Po skončení výstavy se nám postupně ozvali jednotliví vystavovatelé s tím, že se skutečně jednalo o nejlepší Europom, který kdy zažili a že se jim u nás opravdu moc líbilo, někteří poslali poděkování sami, zbylé jsme požádali o zhodnocení dojmů a pocitů.

Jejich chvála nás velmi potěšila a udělala nám velkou radost, na jejich vyjádření se můžete podívat zde.

placená inzerce reklama
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.