Floristická soutěž
Naše územní sdružení se již od počátku účastní Floristické soutěže, která je určena všem žákům a studentům, ale do kategorie senioři se mouhou přihlásit i dospělí zahrádkáři (neprofesionálové).
Městské kolo soutěž pořádá Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu hlavního města Prahy ve spolupráci s Stanicí přírodovědců DDM hlavního města Prahy.
Zájemci o účast v soutěži se nejprve přihlásí na Stanici přírodovědců, (případně na územním sdružení). Samotná soutěž je tříkolová.
předchozíDo letošního městského kola se přihlásilo rekordních 64 účastníků z nichž nakonec do soutěže dorazilo 34 žáků, 15 juniorů a 7 dospělých. Na programu byla opět vypichovaná miska a kytice z dodaného materiálu, doplňkový materiál si soutěžící mohli vzít vlastní.
Hodnocení je v následující výsledkové listině.
Floristická soutěž 2016 - výsledková listina kategorie "Žáci" | ||
Čísl | Jméno a příjmení: | Hodnocení - celkem: |
1. | Petr Kryštof | 4 |
2. | Teodor Lipovšek | 4 |
3. | Michaela Měrková | 4 |
4. | Tereza Macháčkovbá | 4 |
5. | Kristýna Vinařová | 4 |
6. | Kamila Houšková | 4 |
7. | Zita Tichá | 3 |
9. | Martin Šembera | 4 |
10. | Erik Gunawan | 4 |
11. | Jakub Watzek | 4 |
12. | David Řehořka | 4 |
13. | Eliška Polejová | 2 |
14. | Erik Zahradil | 4 |
15. | Hynek Soukup | 4 |
16. | Ondřej Stuchlík | 4 |
17. | Tereza Kubátová | 4 |
18. | Viktor Čejka | 4 |
19. | Magdalena Houžvičková | 1 |
20. | Lukáš Rak | 4 |
22. | Kristýna Coufalová | 4 |
23. | Věra Kafková | 4 |
24. | Jana Kafková | 4 |
25. | Lukáš Ulm | 4 |
26. | Barbora Hrubcová | 4 |
27. | Anette Štěpánková | 4 |
29. | Karolína Šubová | 4 |
30. | Andrea Eliášová | 4 |
31. | Michaela Miškovská | 4 |
32. | Daria Palamarchuk | 4 |
33. | Karel Dvořák | 4 |
34. | Ondřej Jaroš | 4 |
35. | Josefína Studená | 4 |
36. | Miloslav Vlček | 4 |
37. | Tereza Vlčková | 4 |
Floristická soutěž 2016 - výsledková listina kategorie "Junioři" | ||
Čísl | Jméno a příjmení: | Hodnocení - celkem: |
2. | Emma Kotasová | 4 |
3. | Laura Thonová | 4 |
4. | Kristýna Houzarová | 4 |
5. | Samanta Divišová | 4 |
6. | Adléta Hanžlová | 4 |
7. | Kateřina Šabatová | 4 |
8. | Magdalena Felčárková | 1 |
9. | Barbora Dostálová | 4 |
10. | Ivana Suchánková | 4 |
11. | Alžběta Jandová | 3 |
13. | Magdalena Hájková | 4 |
17. | Dominik Vintr | 2 |
19. | Luisa Podařilová | 4 |
20. | Markéta Ulčáková | 4 |
21. | Aneta Hlaváčková | 4 |
Floristická soutěž 2016 - výsledková listina kategorie "Senioři" | ||
Čísl | Jméno a příjmení: | Hodnocení - celkem: |
1. | Michaela Široká | 1 |
2. | Eva Vodičková | 2 |
3. | Marie Opoldová | 4 |
4. | Veronika Müllerová | 3 |
6. | Eva Přechová | 4 |
7. | Jana Bendová | 4 |
8. | Hana Marková | 4 |
M. Kožešník
zpět- žáci - žáci ZŠ a odpovídajících ročníků gymnázií
- junioři - studenti SŠ a gymnázií
- senioři (dospělí od 20 let - členové ČZS a amátéři v oboru)