Floristika, Mladý zahrádkář

MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ-OKRESNÍ KOLO 16.5.2019

MLADŠÍ ŽÁCI

1. Stryjová Marie  ZŠ Hnojník

2. Kutajová Klára  ZŠ Hnojník

3. Przeczek Antonín  ZŠ Hnojník

STARŠÍ ŽÁCI

1.Lisníková Zora  5. ZŠ Frýdek-Místek

2. Žvaková Natálie  7. ZŠ Frýdek-Místek

3. Przeczková Tereza  ZŠ Staré Město

MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ-OKRESNÍ KOLO 16.5.2018

MLADŠÍ ŽÁCI

1. Rusnok Nathali   ZŠ Hnojník

2. Čmielová Ema   1.ZŠ F-M

3. Bialoňová Ethel  ZŠ Hnojník  

STARŠÍ ŽÁCI

1. Kohut Martin   ZŠ Hnojník

2. Gregorová Alexandra  ZŠ Dobrá

3. Vraníková Alice  ZŠ Palkovice

FLORISTICKÁ SOUTĚŽ-OKRESNÍ KOLO 11.4.2018

MLADŠÍ ŽÁCI

1. Gregorová Alexandra  ZŠ Dobrá

2. Čmielová Ema  1.ZŠ F-M

3. Daňová Zuzana  ZŠ Fryčovice

JUNIOŘI

1. Bartolšícová Tereza  Gymnázium Cihelní, F-M

2. Bártek Vojtěch   Gymnázium PB, F-M

3. Hlisníkovská Alžběta  ZŠ Raškovice

JUNIOŘI

1. Blahutová Barbora   ZO Vyšní Lhoty

2. Karásková Vladimíra   ZO Bruzovice

3. Gregorová Hana   ZO Dobrá

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ-OKRESNÍ KOLO 18.5.2017

MLADŠÍ ŽÁCI

1. Vraníková Alice     ZŠ Palkovice

2. Gregorová Alexandra    ZŠ Dobrá

3. Žvaková Natálie        7.ZŠ Frýdek-Místek

STARŠÍ ŽÁCI

1. Veselková Vendula    ZŠ Palkovice

2. Kohut Martin    ZŠ Hnojník

3. Escalante Alexandr    7.ZŠ Frýdek-Místek

FLORISTICKÁ SOUTĚŽ-OKRESNÍ KOLO 29.3.2017

MLADŠÍ ŽÁCI

1. Viktoria Maiuri    ZŠ Sedliště

2. Kristina Karásková   ZŠ Bruzovice

3. Eva Čmielová   ZŠ Frýdek-Místek

JUNIOŘI

1. Adam Hofer   Bruzovice

2. Vojtěch Bartek   Frýdek-Místek

3. Tereza Bartolšicová   Frýdek-Místek

SENIOŘI

1. Sylvie Turoňová   ZO Nebory

2. Vladimíra Karásková   ZO Bruzovice

3. Zuzana Poppek    ZO Nádjezd-Frýdlant n/O

Všem soutěžícím děkujeme za krásný zážitek a vítězům gratulujeme.

Těšíme se na další soutěž v roce 2018


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


FLORISTICKÁ SOUTĚŽ-OKRESNÍ KOLO 25.4.2016

MLADŠÍ ŽÁCI

1. Adam Hofer     ZŠ Sedliště

2. Veronika Stavinohová  ZŠ E.Krásnohorské F-M

3. Vendula Veselková   ZŠ Palkovice

JUNIOŘI

1. Tereza Hrabcová  Gymnázium ul. Cihelní F-M

2. Vojtěch Bártek   Gymnázium PB F-M

3. Tereza Bartolšícová   Gymnázium ul. Cihelní F-M

SENIOŘI

1. Vladimíra Karásková   ZO Bruzovice

2. Lucie Vaňková    ZO Bruzovice

3. Sylvie Toroňová  ZO Nebory

MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ - OKRESNÍ KOLO 12.5.2016

MLADŠÍ ŽÁCI

1. Vendula Veselková   ZŠ Palkovice

2. Alice Vraníková     ZŠ Palkovice

3. Alexandr Escalante    7.ZŠ F-M

STARŠÍ ŽÁCI

1. Adam Hofer   ZŠ Sedliště

2. Klára Klečková  ZŠ Bruzovice

3. Eva Zdržavová  5.ZŠ F-M

Všem vítězům gratulujeme a těšíme se na setkání v příštím roce 2017


FLORISTICKÁ SOUTĚŽ-OKRESNÍ KOLO  22.4.2015
                  
 MLADŠÍ ŽÁCI
1. Adam Hofer              ZŠ Sedliště
2. Veronika Štefková     5. ZŠ F-M
3. Vendula Veselková     ZŠ Palkovice
STARŠÍ ŽÁCI
1. Tereza Bartolšicová   Gymn. a SOŠ Cihelní F-M
2. Vojtěch Bártek         Gymnázium PB F-M
3.Ondřej Mohyla           5. ZŠ F-M
SENIOŘI
1. Hana Samková         Bruzovice
2. Renata Čmielová      Jablunkov
3. Vladimíra Karásková  Bruzovice
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ - OKRESNÍ KOLO 14.5.2015

MLADŠÍ ŽÁCI
1. Vendula Veselková    ZŠ Palkovice
2. Veronika Štefková    5. ZŠ F-M
3. Eva Zdržavová        5. ZŠ F-M
STARŠÍ ŽÁCI
1. Vojtěch Bártek        Gymnázium PB F-M
2. Ondřej Mohyla         5. ZŠ F-M
3. Adam Hofer            ZŠ Sedliště


Celkem:
Dnes:
On line:
24263
5
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Frýdek-Místek
Palackého 123, 738 02 Frýdek-Místek, č: 702000, tel. 604 897 702, mail: czsfm@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné informace, kalendárium, diskusní fórum, iZahradkar