Systém slev pro členy ČZS - Zahrádkáři sobě

Vážení přátelé,
vedení ČZS připravilo pro své členy bonusový program slev a výhodných nákupů u našich obchodních partnerů. Je to jedna z dalších výhod členství v tak početné organizaci jako je Český zahrádkářský svaz, který má tak díky své velikosti velmi zajímavý potenciál pro naše obchodní partnery. Zároveň připravujeme spuštění vlastního e-shopu na stránkách našeho portálu www.izahradkar.cz, kde bude k dispozici sortiment výrobků partnerů, kteří třeba nemají vlastní distribuční kanál. Budou tedy dvě cesty, jak se k nasmlouvaným slevám dostat.


Slevový program u partnerů ČZS - zveřejněný i těchto stránkách (www.zahradkari.cz/slevy)

Tou první, která se již rozběhla je nákup přímo v e-shopu nebo prodejně našeho partnera. Aktualizované seznamy nových obchodních partnerů budou rozesílány informačními listy e-mailem a budou uvedeny na těchto webových stránkách, společně s podmínkami, za kterých lze slevu získat. Jako jedni z prvních se do tohoto našeho programu zapojily firmy MORAVOSEED a SEMO. Jednání samozřejmě probíhají i s dalšími firmami. Abychom při jednání docílili co nejvýhodnějších podmínek, je velmi často kladena podmínka minimální velikosti objednávky a prokázání členství v ČZS. Ve většině případů tedy bude pro dosažení slevy nutné uskutečnit objednávku prostřednictví své ZO nebo případně ÚS. Pro celou řadu našich ZO to ale není nic nového. Již nyní je běžná praxe, že si členové v rámci jedné ZO vyberou v katalogu dodavatele zboží, které jeden z členů sumarizuje a pak jednou objednávkou pro všechny objedná. Řada firem pak těmto "zpracovatelům" objednávky posílá zasloužené dárky. Vzhledem k tomu, že má každá firma své specifické podmínky pro poskytnutí slev, je nutné si je pečlivě přečíst a podle nich postupovat. Na aktuální nabídku pokračujte zde.

Vlastní e-shop ČZS (www.izahradkar.cz)

Druhou cestu k získání slev bude náš vlastní e-shop. Zatím je rozpracován, a proto není možné sdělit konkrétní podmínky, způsoby objednání či výši slev pro členy. Věříme však, že jednáním s partnery docílíme podmínek, které budou pro členy velmi zajímavé. O spuštění e-shopu Vás budeme informovat.