Mladý zahrádkář 2019


Mladý zahrádkář 2019

 

                                                                                                             


Okresní kolo soutěže "MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ"

26. dubna 2019

místo konání – Švehlova střední škola polytechnická, Prostějov


Soutěž se konala za podpory města Prostějova, Ministerstva zemědělství a Olomouckého kraje.  




Výsledková listina – kategorie A (mladší žáci, 4.-6.tř.)


Pořadí

Příjmení a jméno

Škola

Počet bodů

1.

Kmentová Patricie

MAJ

30 (18+12)

2.

Mrkvicová Nela

MAJ

28 (18+10)

3.

Havlíček Šimon

MAJ

27 (18+ 9)

4.

Kořínková Veronika

PLU

26 (17+ 9)

5.

Kohout Petr

PLU

24 (13+11)

6.

Kabátová Lucie

KON

24 (14+10)

7.

Chudobová Karolína

URČ

24 (15+ 9)

8.

Havlíček Vojtěch

KON

24 (16+ 8)

9.

Hanák Jan

MAJ

24 (18+ 6)

10.

Hřebačková Nela

URČ

23 (13+ 10)

10.

Podhorská Sandra

MAJ

23 (13+ 10)

12.

Dedková Zdena

URČ

22 (14+ 8)

13.

Marciánová Lucie

MAJ

20 (13+ 7)

14.

Komárková Eliška

KON

20 (14+ 6)

15.

Chupáňová Lucie

URČ

20 (15+ 5)

16.

Fiedler Jiří

KON

19 (11+ 8)

17.

Kurka Ondřej

PLU

19 (14+ 5)

18.

Urbanová Eva

LAŠ

19 (15+ 4)

19.

Bednář Matěj

LAŠ

19 (16+ 3)

20.

Kunovský Štěpán

LAŠ

18 (11+ 7)

21.

Kunovská Anna

LAŠ

18 (14+ 4)

22.

Pořízka Matyáš

PLU

18 (15+ 3)

23.

Lakomý Lubomír

VAL

17 (14+ 3)

23.

Všetičková Tereza

MAJ

17 (14+ 3)

25.

Krepl Filip

MAJ

16 (11+ 5)

25.

Navrátil Lukáš

LAŠ

16 (11+ 5)

27.

Lilie Zea

KON

16 (13+ 3)

28.

Zelená Veronika

MAJ

16 (14+ 2)

29.

Spáčil Jakub

LAŠ

15 ( 9+ 6)

30.

Cygal Viktor

HOR

15 (12+ 3)

31.

Skotáková Nela

MAJ

14 (9 + 5)

32.

Holubářová Denisa

MAJ

14 (10 + 4)

33.

Horváth Marek

MAJ

13 ( 8 + 5)

34.

Zachar David

VAL

13 (10 + 3)

35.

Buřt Tomáš

HOR

11 ( 8 + 3)

36.

Vlk Michael

URČ

11 (10 + 1)

37.

Popelka David

LAŠ

10 ( 8 + 2)

V kategorii mladších žáků soutěžilo celkem 37 účastníků.



Výsledková listina – kategorie A (starší žáci, 7.- 9.tř.)


Pořadí

Příjmení a jméno

Škola

Počet bodů

1.

Daška Petr

MAJ

35 (22+13)

2.

Muller Ondřej

KON

34 (19+15)

3.

Hasová Kateřina

MAJ

33 (19+14)

4.

Baňas Marián

URČ

32 (21+11)

5.

Ševčík Dominik

HOR

28 (19+ 9)

6.

Lysáková Marie

PLU

27 (18+ 9)

6.

Němcová Natálie

PLU

27 (18+ 9)

6.

Vozihnoj Marek

PLU

27 (18+ 9)

9.

Bednářová Tereza

MAJ

26 (16+10)

10.

Mlčoch Jan

HOR

26 (19+ 7)

11.

Línek Václav

VAL

26 (21+ 5)

12.

Václavková Anita

MAJ

25 (17+ 8)

13.

Dostálová Lucie

KON

25 (18+ 7)

14.

Procházková Klára

URČ

25 (19+ 6)

15.

Baarová Vanesa

MAJ

24 (15+ 9)

16.

Kořínková Tereza

URČ

23 (15+ 8)

17.

Spurný David

PLU

23 (16+ 7)

18.

Svoboda Jorik

VAL

23 (17+ 6)

19.

Přikrylová Kristýna

KON

23 (18+ 5)

20.

Stražický Jiří

KON

22 (15+ 7)

21.

Guralová Nicol

MAJ

21 (13+ 8)

22.

Přikrylová Natálie

MAJ

21 ( 14+ 7)

23.

Šmídová Natálie

HOR

21 (15+ 6)

24.

Vránová Viola

MAJ

21 ( 16+ 5)

25.

Mádrová Věra

URČ

21 (17+ 4)

26.

Pospíchalová Adéla

MAJ

19 (10+ 9)

27.

Kulich Radovan

VAL

18 (12+ 6)

28.

Svozilová Dana

HOR

16 (13+ 3)

29.

Černá Kristýna

MAJ

16 ( 14+ 2)

30.

Procházková Aneta

URČ

15 (11+ 4)

V kategorii starších žáků soutěžilo celkem 30 účastníků.

V případě rovnosti součtu bodů (testy + poznávačky) o pořadí rozhodoval počet bodů v poznávačkách – v závorce číslo na druhém místě.


Blahopřejeme všem zúčastněným dětem za dosažené výsledky. Pedagogům děkujeme za přípravu dětí a za pomoc při organizaci soutěže.




                                                                                                      Ing. Ivana Hasalová

                                                                                                      předseda ÚS ČZS Prostějov




Několik foto z průběhu soutěže:




































































































Celkem:
Dnes:
On line:
35902
4
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Prostějov
Daliborka 3, 796 01 Prostějov, č.zo: 609000, mail: zahradkari.pv@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.