Mladý zahrádkář 2017

 

                                                                                  


Okresní kolo soutěže "MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ"

10. května 2017

místo konání – Švehlova střední škola polytechnická, Prostějov


Soutěž se konala za podpory města Prostějova a Ministerstva zemědělství.


VÝSLEDKOVÁ LISTINA MZ 2017 – kat. ml. Žáci(4.-6.tř.) 


Poř. č.

jméno

škola

body

1.

Daška Petr

MAJ

39

2.

Bednářová Tereza

MAJ

29

3.

Natálie Němcová

PLU

26

4.

Eliška Komárková

LAŠ

24

5.

Dominik Ševčík

HOR

23

6.

Doseděl Marek

MAJ

22

6.

Natálie Škopová

LAŠ

22

7.

Vít Matoušek

LAŠ

21

7.

Koukal Martin

MAJ

21

7.

Guralová Nikol

MAJ

21

8.

Přikrylová Natálie

MAJ

20

8.

Jakub Tkadlec

LAŠ

20

8.

Štěpán Kunovský

LAŠ

20

8.

Vojtěch Poýšil

HOR

20

9.

Václavková Anita

MAJ

19

10.

Teraza Švédová

PLU

18

10.

Lukáš Navrátil

LAŠ

18

11.

Kubová Denisa

MAJ

17

11.

Jan Mlčoch

HOR

17

11.

Pírek Břetislav

MAJ

17

11.

Odetta Anna Ambrož

SMR

17

12.

Adéla Trnková

KON

16

12.

Zatloukalová Bára

MAJ

16

12.

Matěj Burian

HOR

16

13.

Josef Crhonek

SMR

15

14.

Denisa Holubářová

LAŠ

13

15.

Smékal Jan

MAJ

9

15.

Kroupa David

MAJ

9



VÝSLEDKOVÁ LISTINA MZ 2017 – kat. starší žáci (7. – 9.tř.) 


Poř. č.

jméno

škola

body

1.

Dominik Zajíček

BuK

38

2.

Hýžďalová Justýna

MAJ

35

3.

Zábojová Terezie

MAJ

33

4.

Ondřej Múller

KON

32

5.

Ambrož David

MAJ

31

6.

Štěpánka Kopečná

KON

30

6.

Václav Vozihnoj

PLU

30

7.

Věra Kopečná

KON

28

8.

Nikola Jedličková

KON

26

8.

Nikol Pleváková

PLU

26

8.

Eliška Urbanová

KON

26

8.

Tomáš Křupka

PLU

26

9.

Pořízková Michaela

MAJ

24

9.

Michal Roba

HOR

24

10.

Ivanková Vanessa

MAJ

21

10.

Štěpánka Spurná

KON

21

11.

Jakub Petr

KON

20

12.

Koukalová Barbora

MAJ

19

12.

Marie Lysáková

PLU

19

13.

Koláčková Zuzana

MAJ

18

13.

Pospíšilová Klára

VAL

18

13.

Chytilová Klára

KON

18

14.

Labounková Klára

MAJ

17

15.

Soldánová Klára

MAJ

16

15.

Vejrostová Veronika

MAJ

16

15.

Ropková Ema

VAL

16

16.

Pokorná Věra

MAJ

13

16.

Stoklásek Martin

MAJ

13

16.

Alexy Adam

MAJ

13

17.

Horáková Natálie

MAJ

12

17.

Niklová Adéla

VAL

12

17.

Štěpán Povýšil

HOR

12

18.

Filip Šiška

HOR

10



ZAHÁJENÍ




VLASTNÍ SOUTĚŽ


















VYHODNOCENÍ






PŘEDÁNÍ CEN
STARŠÍ ŽÁCI

















VÍTĚZ







PŘEDÁNÍ CEN
MLADŠÍ ŽÁCI


















 
VÍTĚZ






Společné foto školy na závěr















Celkem:
Dnes:
On line:
35944
22
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Prostějov
Daliborka 3, 796 01 Prostějov, č.zo: 609000, mail: zahradkari.pv@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.