Mladý zahrádkář 2016



Výsledková listina – kategorie A (mladší žáci, 4.-6.tř.)



okresní kolo soutěže MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ, 11. května 2016

místo konání – Švehlova střední škola polytechnická, Prostějov



Pořadí

Příjmení a jméno

Škola

Počet bodů

1.

Ambrožová Linda

VAL

46 (26+20)

2.

Daška Petr

MAJ

33 (19+14)

2.

Tesárek Matěj

SMR

33 (19+14)

3.

Vozihnoj Václav

PLU

31 (19+12)

4.

Hasová Kateřina

MAJ

30 (20+10)

5.

Vejrostová Veronika

MAJ

28 (17+11)

6.

Křupka Tomáš

PLU

28 (21+ 7)

7.

Bednářová Tereza

MAJ

27 (18+ 9)

8.

Koukal Martin

MAJ

27 (19+ 8)

8.

Pořízková Michaela

MAJ

27 (19+ 8)

9.

Látal Jakub

SMR

25 (18+ 7)

10.

Trnková Adéla

LAŠ

22 (14+ 8)

11.

Přikryl Václav

SMR

22 (16+ 6)

11.

Komárková Eliška

LAŠ

22 (16+ 6)

12.

Pořízková Sára

MAJ

22 (19+ 3)

13..

Škopová Natálie

LAŠ

21 ( 9+12)

14.

Matoušek Vít

LAŠ

21 (14+ 7)

15.

Kohoutová Vendula

MAJ

21 (17+ 4)

15.

Horáková Natálie

MAJ

21 (17+ 4)

16.

Čtvrtlík Roman

VAL

21 (19+ 2)

17.

Entová Veronika

LAŠ

19 (12+ 7)

18.

Balvanová Barbora

MAJ

19 (14+ 5)

19.

Kyllar Filip

MAJ

18 (14+ 4)

19.

Sedláková Michaela

LAŠ

18 (14+ 4)

20.

Přikrylová Natálie

MAJ

17 (10+ 7)

21.

Albrecht Adam

VAL

17 (11+ 6)

22.

Tabery Lukáš

SMR

16 (13+ 3)

23.

Labounková Klára

MAJ

15 ( 8+ 7)

24.

Buriánek David

VAL

14 ( 7+ 7)

25.

Vitásková Barbora

SMR

14 (11+ 3)

V kategorii mladších žáků soutěžilo celkem 30 účastníků.




Výsledková listina – kategorie A (starší žáci, 7.- 9.tř.)


okresní kolo soutěže MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ, 11. května 2016

místo konání – Švehlova střední škola polytechnická, Prostějov


Pořadí

Příjmení a jméno

Škola

Počet bodů

1.

Ambrož David

MAJ

46 (27+19)

2.

Zajíček Dominik

BuK

42 (24+18)

3.

Vybíhalová Anna

BuK

34 (18+16)

4.

Kopečná Štěpánka

KON

34 (19+15)

5.

Chytilová Klára

KON

32 (18+14)

6.

Vágner Lukáš

MAJ

30 (16+14)

7.

Burget Martin

KON

30 (18+12)

8.

Jedličková Nikola

KON

29 (18+11)

9.

Hýžďalová Justýna

MAJ

27 (18+ 9)

10.

Zábojová Terezie

MAJ

26 (13+13)

11.

Koukalová Barbora

MAJ

26 (16+10)

12.

Ležáková Iva

MAJ

25 (12+13)

13.

Povýšil Štěpán

HOR

24 (16+ 8)

14.

Roba Michael

HOR

23 (12+11)

15.

Kopečná Věra

KON

22 (12+10)

16.

Koláčková Zuzana

MAJ

22 (16+ 6)

17.

Soldánová Klára

MAJ

21 (15+ 6)

18.

Kohout Evžen

PLU

20 (11+ 9)

19.

Krajíčková Kateřina

MAJ

20 (12+ 8)

20.

Radičová Veronika

HOR

20 (13+ 7)

20.

Fryšáková Petra

HOR

20 (13+ 7)

21.

Urbanová Eliška

KON

19 ( 9+10)

22.

Slavkovský Jakub

MAJ

18 (13+ 5)

23.

Jemelková Natálie

MAJ

17 ( 9+ 8)

24.

Fajstl Karel

PLU

17 (12+ 5)

25.

Mlčoch Matěj

HOR

17 (13+ 4)

26.

Stoklásek Martin

MAJ

16 (10+ 6)

27.

Pospíšil Miroslav

HOR

16 (12+ 4)

28.

Spurná Štěpánka

KON

15 ( 8+ 7)

29.

Havlíček Bohdan

PLU

15 (11+ 4)

30.

Šiška Filip

HOR

15 (13+ 2)

31.

Alexy Adam

MAJ

12 ( 9+ 3)

32.

Bukvová Aneta

HOR

11 ( 10+ 1)

V kategorii starších žáků soutěžilo celkem 33 účastníků.


V případě rovnosti součtu bodů (testy + poznávačky) o pořadí rozhodoval počet bodů v poznávačkách – v závorce číslo na druhém místě.


Blahopřejeme všem zúčastněným dětem za dosažené výsledky. Pedagogům děkujeme za přípravu dětí a za pomoc při organizaci soutěže.



Několik fotografií z průběhu soutěže:













































Celkem:
Dnes:
On line:
35902
4
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Prostějov
Daliborka 3, 796 01 Prostějov, č.zo: 609000, mail: zahradkari.pv@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.