Nabídka a poptávka volných zahrádek a ostatní potřeby pro zahrádkáře

Kategore: přidat

Hledám zahrádku    Marie (18. 9. 2022)

Dobrý den.
Poptáváme zahrádku k dlouhodobé pronájmu Nymburk, Poděbrady a okolí s možností umístění mobilheimu .
Jsme rodina s dvěmi dětmi a dva pejsci.
Předem moc děkuji za nabídky ????

odpovědět

Různé    Šárka (25. 7. 2022)

Poptávám malou zahrádku (pronájem, či prodej) nejlépe na Praze východ, ale může být i kdekoliv cca do 50km od Prahy. Nejlépe pokud by bylo možné postavit si tam chatičku, mobilheim... (voda, el.)
Jsem matka samoživitelka, tak prosím jen nabídky, které nejsou příliš finančně náročné. Děkuji

odpovědět

Nabízím zahrádku    Lucia (28. 6. 2022)

ZAHRADA NYMBURK PRONAJEM

Hľadáme mladú rodinku s deťmi čo túži vypadnúť na záhradku a oddýchnuť si vypestovaním vlastnej úrody, grilovaním a zároveň sa chce spriateliť s daľšími rodinkami a zapájať sa do našej komunitnej činnosti na záhradke. O čo ide? Velká záhradka je rozdelená na 7 samostatých záhradok a 1 spoločný priestor. Na spoločnom priestore sa nachádza náraďovňa, toaleta a v pár týždňoch pribudne aj altán ?? spoločný priestor využívajú všetky záhradky a zároveň sa o to aj na striedačku staráme (sekanie trávy,atd)
Prioritne hľadáme niekoho, kto je priateľský a hlada ďaľšie rodinky na skamaratenie a je ochotný sa zapájať do spoločných činností na zahradke.
Smlouva sa uzatvára na 1 rok s možnosťou predlženia. Voľná záhradka má 160m2 a nájom činí 12kč/m2- čiže 1920kč/mesiac
Záhradka je voľná ihneď.

odpovědět

Bezplatná inzerce je napojena na centrální inzerci ČZS na www.zahradkari.cz/inzerce, proto se zveřejněné inzeráty souběžně zobrazují i na centrální stránce zařazené pod region Nymburk. Závazné podmínky pro zveřejnění inzerce najdete na formuláři pro vložení inzerátu (nevhodné či neodpovídající inzeráty budou odstraněny).