Územní konference ČZS Cheb 2014.

Územní konference Českého zahrádkářského svazu Cheb se konala dne 6. 9. 2014 za účasti 22 řádně zvolených delegátů na členských schůzích ZO, místopředsedy RR ČZS Doc. Josefa Ernesta a dvou předsedů ZO Mariánské Lázně, Rybízovna a ZO Aš Krásná. Byla zvolena nová územní rada, předseda  ÚS, představenstvo ÚS, předsedkyně KK, členové KK, delegáti na republikový sněm ČZS a zástupce v KKR.

Předsedou představenstva byl zvolen př. Václav Vokáč, předsedkyní KK př. Dana Fofoňková, členové KK př. Jaroslava Veselá a př. Blanka Fojtlová. Delegáty na sněm ČZS byli zvoleni př. František Krejčí Ing. a př. Václav Vokáč. Zástupcem v KKR byl zvolen př. Jan Valentovič.

Na prvé schůzi nového představenstva ÚS dne 20. 9. 2014 byla prvým bodem programu ustavující schůze představenstva. Do funkce prvého místopředsedy ustaven př. Jan Valentovič, hospodářka (pokladní) př. Eva Dubová. Nepodařilo se obsadit funkci tajemníka územního sdružení, vzhledem k tomu, že nebyl vhodný kandidát, který by splňoval podmínky pro vykonávání této funkce (viz. Stanovy § 21 odst. 5). 

Nově zvolené představenstvo ÚS ČZ Cheb:

                     
Celkem:
Dnes:
On line:
16940
5
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Cheb
Ke Kaštanům 15, 350 02 Cheb, č.zo: 302000, tel. 724 774 583, mail: us.cheb@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.