okresní kolo soutěže MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ, 12. května 2015

místo konání – Švehlova střední škola polytechnická, Prostějov














Výsledková listina – kategorie A (mladší žáci, 4.-6.tř.)

Pořadí

Příjmení a jméno

Škola

Počet bodů

 1.

Ambrožová Linda

VAL

43

 2.

Kopečná Štěpánka

KON

38

 3.

Hýžďalová Justýna

MAJ

37

 4.

Chytilová Klára

KON

36

 5.

Zábojová Terezie

MAJ

35

 6.

Zábojová Marie

MAJ

34

 7.

Urbanová Eliška

KON

30

 8.

Popirecinii Kristýna

NEZ

30

 9.

Trávníček Šimon

NEZ

30

10.

Tesárek Matěj

SMR

29

11.

Povýšil Štěpán

HOR

28

12.

Pořízková Michaela

MAJ

28

13.

Balvanová Barbora

MAJ

27

14.

Ropa Michal

HOR

26

15.

Koukalová Michaela

MAJ

26

16.

Cesarová Adéla

NEZ

25

17.

Konečný Adam

MAJ

24

18.

Šiška Filip

HOR

24

19.

Přikryl Václav

SMR

24

20.

Látal Jakub

SMR

24

21.

Horáková Natálie

MAJ

22

22.

Vystrčil Lukáš

MAJ

22

23.

Malá Michaela

NEZ

22

24.

Boserlová Viktorie

SMR

21

25.

Reháková Tereza

NEZ

21

26.

Řehořková Veronika

MAJ

19

27.

Vejrostová Veronika

MAJ

18

28.

Kyllar Filip

MAJ

17

29.

Zapletalová Emma

MAJ

17

30.

Horák Michal

NEZ

16

31.

Kořenovský Vojtěch

SMR

14

32.

Nerad Adam

SMR

13

 










Výsledková listina – kategorie A (starší žáci, 7.- 9.tř.) 

Pořadí

Příjmení a jméno

Škola

Počet bodů

 1.

Zajíček Dominik

BuK

40

 2.

Vybíhalová Marie

BuK

38

 3.

Vybíhalová Anna

BuK

36

 4.

Burget Martin

KON

35

 5.

Zatloukalová Jana

BuK

34

 6.

Ambrož David

MAJ

34

 7.

Ležáková Alena

MAJ

26

 8.

Radičová Veronika

HOR

22

 9.

Němec Ondřej

VAL

20

10.

Kopečná Věra

KON

19

11.

Kohout Evžen

PLU

19

12.

Jedličková Nikola

KON

18

13.

Čížková Julianna

VAL

18

14.

Koutný Radim

PLU

17

15.

Ležáková Iva

MAJ

17

16.

Vybíralová Radka

MAJ

16

17.

Urbanová Daniela

HOR

16

18.

Vágner Lukáš

MAJ

16

19.

Ivanková Vanesa

MAJ

15

20.

Navrátil Michal

HOR

15

21.

Soldánová Klára

MAJ

15

22.

Hanták Martin

VAL

15

23.

Stoklásek Martin

MAJ

14

24.

Pospíšil Miroslav

HOR

14

25.

Havlíček Bohdan

PLU

14

26.

Fryšáková Petra

HOR

13

27.

Krátká Anna

VAL

13

28.

Slavkovský Jakub

MAJ

13

29.

Bohmová Kateřina

HOR

12

30.

Nováková Markéta

HOR

12

31.

Mikoláš Pavel

MAJ

11

32.

Jemelková Natálie

MAJ

11

33.

Alexy Adam

MAJ

 9

34.

Krajíčková Kateřina

MAJ

 9

 














Celkem:
Dnes:
On line:
34841
1
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Prostějov
Daliborka 3, 796 01 Prostějov, č.zo: 609000, mail: zahradkari.pv@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.