Výtvarná soutěž 2015


Předání cen vyhodnoceným soutěžícím v celostátním kole výtvarné soutěže 2015, 
22. ročník, 
" Kytice ve váze".


Předání cen a diplomů se uskutečnilo v obřadní síni na radnici v Prostějově dne 23.6.2015.
Za město Prostějov předala ceny a poděkovala soutěžícím  náměstkyně primátora Mgr. Ivana Hemerková. 
Za ČZS předali ceny a poděkovali za vzornou reprezentaci okresu Prostějov i Olomouckého kraje předseda ÚS ČZS Prostějov pan Ladislav Petro a předsedkyně komise pro mládež paní Mgr. Vlasta Ambrožová.



























=================================================================


okresní kolo 

                    Výsledková listina výtvarné soutěže                         „Kytice ve váze“

2015

  

Výtvarné soutěže se zúčastnilo 24 škol a školských zařízení okresu Prostějov, zasláním téměř 400 výtvarných prací. Hodnocení proběhlo dne 10. března 2015.  Práce byly dále odeslány    do národního kola na ústředí ČZS do Prahy.

 


Kategorie A – mateřské školy

 Kresba a malba:           1. místo     Vychodilová Michaela       MŠ Moravská 30, PV

                                   2. místo     Procházková Kristýna        MŠ Mánesova, PV                                                                                                                                               .                                          3. místo    Patková Barbora                 MŠ Čechovice

                                                  Sadovská Michaela             MŠ Smetanova, PV

                                                  Hrubanová Anna                MŠ Partyzánská 34, PV

 

                                   ČU            Němčanská Vendula           MŠ Smetanova, PV

                                                  Valášková Viktorie             MŠ Smetanova, PV

                                      

 Polytechnické práce:      1. místo     Gregorová Nela                  MŠ Smetanova, PV

                                                   Baarová Jana                      MŠ Smetanova, PV

                                    2. místo     Němcová Klára                   MŠ  Čechovice

                                    3. místo     Zatloukal Roman                MŠ Čechovice

                                                                                     

  


Kategorie B – 1. stupeň ZŠ

 Kresba a malba:            1. místo   Svozilová Monika                   ZUŠ Vl. Ambrože, PV

                                                  Burgetová Ester                      CMG, Prostějov

                                     2. místo   Wawrzyczková  Anna             ZUŠ Vl. Ambrože, Pv

                                                  Khail Samuel                          ZŠ   E. Valenty, P   

            .                        3. místo   Sysel Ondřej                          ZUŠ Vl. Ambrože, PV

                                                   Švecová Gabriela                  ZŠ Smržice

                                

                                      ČU         Motáňová Karina                    ZŠ a RG města PV

                                                   Vlachová Zuzana                    ZŠ a RG města PV

                                                   Fiedorová Simona                  ZŠ Smržice

  

Polytechnické práce:        1. místo   Cikánková Claudie          ZŠ Majakovského, PV

                                                   Šlézar Josef                      ZŠ Dr. Horáka, PV

 

                                     2. místo   Buřt Patrik                      ZŠ Majakovského, PV

                                                   Kašpárek Ondřej             1 A –kolektivní práce

                                                   Julínek Lukáš

                                                   Marciánová Lucie

                                                   Kolářová Jolana        

                                     3. místo   Matečná Adéla                ZŠ  Dr. Horáka, PV                                                                                                             

 


Kategorie C – 2. stupeň ZŠ

Kresba a malba:              1. místo   Volfová Kateřina               ZUŠ Vl. Ambrože, PV

                  Burgetová Kateřina            CMG, Prostějov

    2.místo    Bouchalová Nela                 ZŠ E.Valenty, PV        

    3.místo    Vaňková Adéla                   ZŠ Brodek u PV

                  Spáčilová Anna                   ZŠ Kolárova, PV

                  Zábojová Terezie                 ZŠ Majakovského, PV

 

                                     ČU          Holubová Jaroslava            ZŠ Brodek u PV

                                                   Čépe Tereza                       ZUŠ Vl. Ambrože, PV

                                                   Janoušková Denisa            CMG,  PV

  

Polytechnické práce:       1. místo    Moučková  Eliška                ZŠ Melantrichova, PV

                                     2. místo    Kinclová Aneta                    ZŠ Melantrichova, PV

                                     3. místo    Ambrož David                    ZŠ Majakovského, PV

 


 

Kategorie D – speciální školy

Kresba a malba:              1. místo    Pohlodko Lukáš            SŠ, ZŠ, MŠ Komenského 10, PV

                                     2. místo    Rusňáková Valerie          ZŠ spec. Lidická 86, PV

                                     3. místo    Žáčik Jakub                    SŠ, ZŠ, MŠ  Komenského 10, PV

  

Polytechnické práce:         1. místo    Žáčik, Pohlodko, Novotný, Šťuka

                                                           Navrátilová, Procházka    kolektiv SŠ,ZŠ,MŠ Komenského 10, PV

                                     2. místo    Rusňák Zdeněk               ZŠ spec. Lidická 86, PV

 


Děkujeme všem zúčastněným školám a zejména pedagog. pracovníkům. Blahopřejeme oceněným dětem a srdečně je zveme na převzetí diplomů a odměn dne 8. dubna 2015 (středa) v 16.00 hod. na Územním sdružení ČZS v Prostějově, Daliborka 3 (u místního nádraží).



V Prostějově dne 11. 3. 2015                                             Ladislav Petro

                                                                                            předseda ÚS ČZS Prostějov




                                               Zde několik ukázek ze soutěže.









Svozilová Monika, 1. místo - I. stupeň, kategorie "B"



Volfová Kateřina, 1.místo - II. stupeň, kategorie "C" 



Burgetová Kateřina, 1. místo - II. stupeň, kategorie "C"


























Celkem:
Dnes:
On line:
35965
21
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Prostějov
Daliborka 3, 796 01 Prostějov, č.zo: 609000, mail: zahradkari.pv@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.