Výtvarná soutěž 2019



                                                            



Územní sdružení ČZS Prostějov, Daliborka 3

uspořádalo výtvarnou soutěž a výstavu za podpory města Prostějova a Olomouckého kraje.





 26. ročník výtvarné soutěže pro děti na téma:



„Moje oblíbená rostlina“


v těchto kategoriích:


Kresba, malba                                      Polytechnické práce

A – mateřské školy                                                              A – mateřské školy

B – základní školy, 1.stupeň                                                  B – základní školy, 1.stupeň

C – základní školy, 2.stupeň                                                  C – základní školy, 2.stupeň

D – speciální školy                                                                D – speciální školy

E – základní umělecké školy                                                   E – základní umělecké školy


Děti by měly vytvořit výkres nebo polytechnickou práci, která by demonstrovala jejich vztah k rostlinám.



Několik foto z výstavy

















Výsledková listina výtvarné soutěže - 2019


Moje oblíbená rostlina“


Výtvarné soutěže se zúčastnilo 20 škol a školských zařízení okresu Prostějov zasláním 421 výtvarných prací. Hodnocení proběhlo dne 8. března 2019 v závěru veřejné výstavky. Práce byly dále odeslány do národního kola na ústředí ČZS do Prahy.



Kategorie A – mateřské školy

Kresba a malba: 1. místo Nutil Vojtěch MŠ A.Krále 16, PV

                           2. místo Gorcová Iveta MŠ Partyzánská 34, PV . 

                           3. místo Adamcová Adéla MŠ při CMG, PV

                   Čestné uznání Komárek Filip MŠ Držovice

                                        Pospíšilová Josefína MŠ A.Krále 16, PV


Polytechnické práce: 1. místo Znojil Adam SC DDM Prostějov

                                  2. místo Uherková Klára SC DDM Prostějov

                                  3. místo Dosedělová Eliška SC DDM Prostějov



Kategorie B – 1. stupeň ZŠ

Kresba a malba: 1. místo Kyseláková Sofia ZŠ Němčice n.H.

                           2. místo Klučková Miluše ZŠ Klenovice n.H.

                           3. místo Buřt Patrik ZŠ Majakovského, PV

                   Čestné uznání Záhorová Sabina ZO ČSZ Víčeměřice


Polytechnické práce: 1. místo kolektivní práce ZŠ Majakovského, PV

                                  2. místo Cygánková Kateřina ZŠ Melantrichova, PV

                                  3. místo Pechanová Zita ZŠ Dr. Horáka, PV


Kategorie C – 2. stupeň ZŠ

Kresba a malba: 1. místo Juklová Aneta RG a ZŠ města Prostějova

                           2. místo Špicer Naďa ZŠ Kollárova, PV

                           3.místo Talandová Barbora RG a ZŠ města Prostějova

                           3.místo Klváčková Bára ZŠ Určice


Polytechnické práce: 1. místo Ambrožová Linda CMG Prostějov

                                  2. místo Žáčková Nikol ZŠ E. Valenty, PV

Kategorie D – speciální školy

Kresba a malba: 1. místo Ziepser Matěj SŠ, ZŠ, MŠ Komenského 10, PV

                           2. místo Uchytilová Barbora SŠ, ZŠ, MŠ Komenského 10, PV

                           3. místo Kišová Kateřina SŠ, ZŠ, MŠ Komenského 10, PV


Polytechnické práce: 1. místo kolektivní práce – keramika SŚ, ZŠ, MŠ Tetín, PV

                                  2. místo Němečková Sofie SŠ, ZŠ, MŠ Komenského 10, PV

                                  3. místo Reschová Kateřina SŠ, ZŠ, MŠ Komenského 10, PV




Kategorie E – základní umělecké školy + DDM

Kresba a malba: 1. místo Zůvalová Natálie ZUŠ Vl. Ambrose, PV

                           2. místo Pořízková Michaela ZUŠ Vl. Ambrose, PV

                           3. místo Košťálková Klára ZUŠ Vl. Ambrose, PV

                  Čestné uznání Marciánová Lucie ZUŠ Vl. Ambrose, PV


Polytechnické práce: 1. místo kolektivní práce ZUŠ Vl. Ambrose, PV

                                  2. místo Žvátorová Jana SC DDM, PV

                                  3. místo Božíková Alena SC DDM, PV


Děkujeme všem zúčastněným školám a zejména pedagog. pracovníkům. Blahopřejeme všem oceněným dětem.

Akci finančně podpořilo Statutární město Prostějov.


VÍTĚZNÉ PRÁCE:

KRESBA, MALBA








ZŠ 1.stupeň







ZŠ 2.st









speciální školy






ZUŠ







POLYTECHNICKÉ PRÁCE









ZŠ 1.st






ZŠ 2.st






speciální školy






ZUŠ





Vyhodnocení a předání cen:

















































Celkem:
Dnes:
On line:
36356
5
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Prostějov
Daliborka 3, 796 01 Prostějov, č.zo: 609000, mail: zahradkari.pv@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.