FLORISTIKA 2018 zem. kolo


 

  

            



     Ve čtvrtek 31. května 2018 se konalo Moravské kolo floristické soutěže za účasti 31 soutěžících amatérů z 11 územních sdružení Českého svazu zahrádkářů v Kulturním a společenském centru Prostějov. 

Proběhlo pod záštitou a s přispěním Olomouckého kraje, Ministerstva zemědělství a města Prostějova  

     Mezi hosty nechyběl zástupce Olomouckého kraje a města Prostějova, kteří s ing. Lelínkovou f. ZETASPOL Bedihošť předali soutěžícím diplomy a pěkné ceny za jejich velké úsilí při soutěžním zápolení. 

     Porota složená z odborníků stanovila pořadí výtvorů, které obdivovali všichni přítomní.

     Věcné ceny všem účastníkům kromě ČZS věnovali sponzoři Zetaspol Bedihošť,  Olomoucký kraj, město Prostějov .

     Poděkování také patří Střední odborné škole podnikání a obchodu v Prostějově. Studenti z oboru cestovní ruch zajistili pro soutěžící doprovodný program - prohlídku centra města s odborným výkladem.




Výsledkové listiny - F L O R I S T I K A


Zemské kolo 2018 – Morava, 31.5.2018, Prostějov


Kategorie: ŽÁCI

Pořadí

Jméno

ÚS ČZS

1.

Chrástková Markéta

Nový Jičín

2.

Ambrožová Linda

Prostějov

3.

Ganzarová Eliška

Prostějov

4.

Gregorová Alexandra

Frýdek-Místek

5.

Cedivodová Daniela

Ostrava

6.

Rybárová Natálie

Karviná

7.

Kadlčková Petra

Uherské Hradiště

8.

Salačová Michaela

Opava

9.

Bláhová Hedvika

Kroměříž

10.

Králíčková Amálie

Olomouc

11.

Štarková Soňa

Boskovice

12.

Křepelová Kamila

Olomouc


Kategorie: JUNIOŘI

Pořadí

Jméno

ÚS ČZS

1.

Kostelníková Viktorie

Karviná

2.

Bartolšicová Tereza

Frýdek-Místek

3.

Nevjelíková Nikola

Kroměříž

4.

Krausová Nikola

Olomouc

5.

Němečková Markéta

Opava

5.

Kadlčková Veronika

Uherské Hradiště

7.

Spurná Tereza

Prostějov

8.

Čipová Radana

Nový Jičín

9.

Janálová Tereza

Prostějov


Kategorie: SENIOŘI

Pořadí

Jméno

ÚS ČZS

1.

Skotková Jana

Kroměříž

2.

Pumprlová Erika

Kroměříž

3.

Foukalová Helena

Šumperk

4.

Blahutová Barbora

Frýdek-Místek

5.

Zemánková Vladimíra

Vyškov

6.

Ošťádalová Hana

Prostějov

7.

Barčová Dagmar

Opava

8.

Janečková Gabriela

Uherské Hradiště

9.

Králová Alica

Karviná

10.

Solařová Olga

Olomouc


























































































































































































































Celkem:
Dnes:
On line:
35488
17
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Prostějov
Daliborka 3, 796 01 Prostějov, č.zo: 609000, mail: zahradkari.pv@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.