Mladý zahrádkář 2018

Mladý zahrádkář 2018

 

                                                                                                             


Okresní kolo soutěže "MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ"

10. května 2018

místo konání – Švehlova střední škola polytechnická, Prostějov


Soutěž se konala za podpory města Prostějova a Ministerstva zemědělství a Olomouckého kraje.  



Zúčastnilo se 8 škol, mladší žáci 38, starší žáci 18


Výsledková listina

Okresní kolo Mladý zahrádkář, kat. mladší žáci (4. – 6. tř.) , 10. 5. 2018


Pořadí

Jméno

škola

Testy

Pozn.

Celkem

1.

Ambrožová Linda

CMG

26

18

44

2.

Baňas Marián

URČ

19

11

30

3.

Škopová Natalie

LAŠ

18

10

28

4.

Procházková Klára

URČ

18

9

27

5.

Kmentová Patricie

MAJ

19

8

27

6.

Komárková Eliška

LAŠ

20

7

27

7.

Balhárková Zdislava

MAJ

19

7

26

8.

Vozihnoj Marek

PLU

16

9

25

9.

Svozilová Dana

HOR

21

4

25

10.

Hofmanová Marie

MAJ

19

5

24

11.

Václavková Anita

MAJ





Guralová Nikol

MAJ





Hanák Jan

MAJ





Smékal Jan

MAJ





Kroupa David

MAJ





Balvanová Vendula

MAJ





Horváth Marek

MAJ





Podhorská Sandra

MAJ





Matoušek Vít

LAŠ





Kunovský Štěpán

LAŠ





Navrátil Lukáš

LAŠ





Tkadlec Jakub

LAŠ





Holubářová Denisa

LAŠ





Svoboda Jorik

VAL





Linek Václav

VAL





Kulich Radovan

VAL





Vlková Helena

URČ





Procházka Lukáš

URČ





Pokorná Karolína

URČ





Novotná Lucie

HOR





Marciánová Lucie

MAJ





Štuchal Adam

MAJ





Němčanská Adéla

MAJ





Zelená Veronika

MAJ





Havlíček Šimon

MAJ





Soldán Šimon

PLU





Spurný David

PLU




Celkem 37 soutěžících (11 – 37 bez pořadí). 



Výsledková listina

Okresní kolo Mladý zahrádkář, kat. starší žáci (7. – 9. tř.) , 10. 5. 2018


Pořadí

Jméno

škola

Testy

Pozn.

Celkem

1.

Daška Petr

MAJ

22

14

36

2.

Múller Ondřej

KON

17

13

30

3.

Roba Michael

HOR

15

10

25

4.

Lysáková Marie

PLU

14

10

24

5.

Pospíšilová Pavla

URČ

12

10

22

6.

Němcová Natálie

PLU

11

9

20

7.

Bednářová Tereza

MAJ

12

8

20

8.

Mlčoch Jan

HOR

11

7+

18

9.

Stražický Jiří

KON

11

7

18

10.

Ondrouchová Kristýna

URČ

10

7

17

11.

Procházková Aneta

URČ





Javoříková Tereza

URČ





Kluková Romana

URČ





Ševčík Dominik

HOR





Povýšil Vojtěch

HOR





Balvanová Barbora

MAJ





Pírek Břetislav

MAJ





Řihořková Ella

MAJ




Celkem 18 soutěžících. (11 – 18 bez určení pořadí).























































































Celkem:
Dnes:
On line:
34930
26
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Prostějov
Daliborka 3, 796 01 Prostějov, č.zo: 609000, mail: zahradkari.pv@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.