Výtvarná soutěž 2018

                                                                      



Územní sdružení ČZS Prostějov, Daliborka 3

uspořádalo výtvarnou soutěž a výstavu za podpory města Prostějova a Olomouckého kraje.


Výtvarná soutěž 2018

 na téma:


„Zahrada pro všechny generace“

 Kategorie:

Kresba, malba                                    Polytechnické práce

A – mateřské školy                                                     A – mateřské školy

B – základní školy, 1.stupeň                                         B – základní školy, 1.stupeň

C – základní školy, 2.stupeň                                         C – základní školy, 2.stupeň

D – speciální školy                                                     D – speciální školy

E – základní umělecké školy                                        E – základní umělecké školy


Děti by měly vytvořit výkres nebo polytechnickou práci, která by demonstrovala jejich vztah k zahrádce. 


Výsledková listina výtvarné soutěže

Zahrádka pro všechny generace“

2018


Výtvarné soutěže se zúčastnilo 17 škol a školských zařízení okresu Prostějov, zasláním téměř 300 výtvarných prací. Hodnocení proběhlo dne 9. března 2018 v závěru veřejné výstavky. Práce byly dále odeslány do národního kola na ústředí ČZS do Prahy.



Kategorie A – mateřské školy


Kresba a malba: 1. místo Deka Viktoria MŠ A.Krále 16, PV

                            2. místo Gorcová Jana MŠ Partyzánská 34, PV . 

                            3. místo Nedbalová Alexandra MŠ Smetanova, PV

                            Čestné uznání Vránová Veronika MŠ Držovice



Kategorie B – 1. stupeň ZŠ


Kresba a malba: 1. místo Novotná Mária ZŠ Smržice

                           2. místo Marciánová Lucie ZŠ Majakovského, PV

                           3. místo Múller Veronika Sofie ZŠ Majakovského, PV


Polytechnické práce: 1. místo Čáslavský Martin ZŠ E.Valenty, PV

                                  2. místo kolektivní práce ZŠ Smržice


Kategorie C – 2. stupeň ZŠ


Kresba a malba: 1. místo Hýžďalová Justýna ZŠ Majakovského, PV

                           2. místo Zábojová Terezie ZŠ Majakovského, PV

                           3.místo Vymazalová Veronika Dr. Horáka 24, PV

                           3.místo Růžička Pavel CMG Prostějov

                           Čestné uznání kolekce výkresů rostlin RG a ZŠ města PV


Kategorie D – speciální školy


Kresba a malba: 1. místo Paták Daniel SŠ, ZŠ, MŠ Komenského 10, PV

                           2. místo Duchek Lukáš SŠ, ZŠ, MŠ Komenského 10, PV

                           3. místo Kocourek Tomáš ZŠ, MŠ JISTOTA, Tetín, PV


Polytechnické práce: 1. místo kolektivní práce – keramika SŚ, ZŠ, MŠ Komenského, PV

                                  2. místo Mihoková Jana SŠ, ZŠ, MŠ Komenského 10, PV

                                  3. místo Greplová Jitka SŠ, ZŠ, MŠ Komenského 10, PV



Kategorie E – základní umělecké školy + DDM


Kresba a malba: 1. místo Kotupasová Sofie ZUŠ Vl. Ambrose, PV

                           2. místo Šálková Martina ZUŠ Vl. Ambrose, PV

                           3. místo Koutný Oliver ZUŠ Vl. Ambrose, PV

                           Čestné uznání Janík Lukáš DDM Sportcentrum, PV

                                                Wichterle Lukáš DDM Sportcentrum, PV


Polytechnické práce: 1. místo Skyvová Michaela DDM Sportcentrum, PV

                                  2. místo Múllerová Kateřina DDM Sportcentrum, PV

                                  2. místo Tabery Jaroslav DDM Sportcentrum, PV

                                  3. místo Novotná Mária DDM Sportcentrum, PV


Děkujeme všem zúčastněným školám a zejména pedagog. pracovníkům. Blahopřejeme oceněným dětem.

V Prostějově dne 12. 3. 2018 Ladislav Petro

předseda ÚS ČZS Prostějov


Vystavované práce





Vyhodnocení soutěže:























vítězné práce
































Celkem:
Dnes:
On line:
36055
7
2
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Prostějov
Daliborka 3, 796 01 Prostějov, č.zo: 609000, mail: zahradkari.pv@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.