hlavička

Mimořádné opatření

Z důvodu aktuální epidemiologické situace je provoz Ústředí ČZS včetně redakce časopisu Zahrádkář omezen. Platí zákaz návštěv v budově Ústředí a kancelářích ÚS Praha město, Praha východ, Praha západ do odvolání. Úřední hodiny - pouze pro naléhavé důvody: Po-Pá 9-15 hodin.

Expedice časopisu Zahrádkář 4/2020

Dle sdělení České pošty může být doručení časopisu Zahrádkář opožděno z důvodu přednostního doručování důchodů. Expedice začala 24.3. a časopis by měl být doručen nejpozději do konce března.

Bezplatná inzerce

hledám zahrádkuLucie Heroutoválucie.heroutova@gmail.com2020-02-19
S.O.S. - chybí nám🌲🌳🌲 les 🌲🌳🌲:-) Dobrý den, hledáme převážně na víkendy dlouhodobý pronájem rekreační chatky blízko lesa. Duben až září / říjen, případně i celý rok. Dává nám smysl stálejší vazba na jeden objekt a jednoho majitele. Uvítáme místo do cca 800m od zastávky, do hodiny vlakem / autobusem od Prahy směr západ, jih, východ. Rádi bychom dcerce i sobě dopřáli kontakt s přírodou, který nám ve městě hooodně chybí. Luxus ani velký prostor nepotřebujeme, jen užitkovou vodu a elektřinu. Jsme spolehliví, o místo bychom pečovali s láskou, ale bohužel máme celkem omezený rozpočet, asi 2 000 Kč / měsíc. Možná nic nenabízíte Vy sami, ale víte o někom, kdo svou chatku nevyužívá. Budeme moc rádi i za tip, za propojení. Moc děkujeme ♡ Heroutovi (777 652 288)upravit
smazat

 

zadejte heslo

placená inzerce reklama
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.