hlavička
placená inzerce reklama

Diskusní fórum

Diskusní fórum je otevřené - bez registrace a je částečně moderované. Na váš dotaz odpovídají přímo pracovníci ústředí, nebo zprostředkují názor odborníka v oboru, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Na některé dotazy však odpovědět nelze, buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální, že na ně ani my odpověď neznáme. V každém případě doporučujeme pomocí hledání ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Právní dotazy ve fóru zásadně neřešíme. Pro řešení právních sporů disponuje ČZS právní poradnou a to zdarma pokud se jedná o spor v ZO ČZS při zahrádkářské činnosti.

Dále pamatujte na slušnost - nevhodné dotazy, ale i odpovědi z fóra odstraňujeme.

Pokud sháníte či nabízíte zahrádku, použijte inzerci, inzertní příspěvky v diskusi budou odstraněny.

"Farmářské bedýnky"

  <<< zpět na hlavní stranu
  < zpět

 

Autor: dawerts 2018-05-15 18:14:1213898
Zdravím,
v poslední době se velice rozmohla móda tzv. "farmářských bedýnek", kdy by se mělo jednat o lokální výpěstky na prodej. Narazila jsem na jednu firmu, která bedýnky nabízí, ale trošku přemýšlím nad tím, zda-li je opravdu možné nabízet určitou zeleninu např. v dubnu. Budu konkrétní - v bedýnkách této firmy se nachází již na začátku dubna všechno možné - od žluté cibule, řepy až po salátové okurky. Chápu, že některou zeleninu mohou mít uskladněnu přes zimu (takto mi také odpověděli), ale opravdu mě zarazily ty salátovky (údajně je mají od zahrádkářů, kteří mají skleníky)...když se trošku zamyslím, připadá mi to jako nesmysl...to by snad ty skleníky musely být vytápěné a kdoví co dalšího, aby tam okurky byly ke sklizni už v dubnu...nehledě na to, že by se taková okurka asi pěkně prodražila...co opylování apod...je toto opravdu možné, lze či znáte někoho, kdo by pěstoval okurky takto? Ráda se nechám poučit, za odpovědi předem děkuji.

PŘIDAT ODPOVĚĎ
Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde prosím neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu.
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)

Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do INZERCE, z tohoto fóra budou odstraněny.

Jméno
Text
připojit obrázek    jen JPG!
(max. šířka 640 px - větší obrázky budou zmenšeny)
pro přidání příspěvku zadejte kód z obrázku vlevo:
Celkem:
Dnes:
On line:
4528816
276565
8
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.