hlavička

Diskusní fórum

Diskusní fórum je otevřené - bez registrace a je částečně moderované. Na váš dotaz odpovídají přímo pracovníci ústředí, nebo zprostředkují názor odborníka v oboru, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Na některé dotazy však odpovědět nelze, buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální, že na ně ani my odpověď neznáme. V každém případě doporučujeme pomocí hledání ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Právní dotazy ve fóru zásadně neřešíme. Pro řešení právních sporů disponuje ČZS právní poradnou a to zdarma pokud se jedná o spor v ZO ČZS při zahrádkářské činnosti.

Dále pamatujte na slušnost - nevhodné dotazy, ale i odpovědi z fóra odstraňujeme.

Pokud sháníte či nabízíte zahrádku, použijte inzerci, inzertní příspěvky v diskusi budou odstraněny.

výzkum zahrádkaření v Brně a okolí

  <<< zpět na hlavní stranu
  < zpět

 

Autor: Lucie Sovová 2017-02-08 12:11:2712243
Dobrý den,

jmenuji se Lucie Sovová a na Katedře environmentálních studií Masarykovy Univerzity provádím výzkum samozásobitelství. Zajímá mě, jakou roli hrají vlastní výpěstky ve spotřebě domácností. Chci zjistit, kolik ovoce a zeleniny lidé vypěstují, kolik nakoupí, zda něco dostávají od příbuzných a podobně.

Pro tento výzkum aktuálně hledám účastníky, kteří žijí v Brně a hospodaří na zahradě mimo město. Cílem mého výzkumu je nahlédnout pod pokličku českého zahrádkaření – aktivity, které se věnuje spousta lidí, ale vlastně toho o ní moc nevíme. Vaše účast mi v tomto úsilí moc pomůže. Kromě toho získáte přehled o tom, kolik toho vlastně vypěstujete, nakolik zahrádka přispívá k zásobování Vaší domácnosti, nebo třeba které zeleniny se u Vás sní nejvíc. Za čas věnovaný tomuto výzkumu také na konci roku dostanete symbolickou odměnu 1000 Kč.

Pokud Vás můj výzkum zaujal a chtěli byste se na něm podílet, případně pokud se chcete na něco zeptat, kontaktujte mě prosím v této diskusi nebo mailem (sovova@mail.muni.cz).
Děkuji a těším se na spolupráci.

PŘIDAT ODPOVĚĎ
Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde prosím neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu.
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)

Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do INZERCE, z tohoto fóra budou odstraněny.

Jméno
Text
připojit obrázek    jen JPG!
(max. šířka 640 px - větší obrázky budou zmenšeny)
pro přidání příspěvku zadejte kód z obrázku vlevo:
Celkem:
Dnes:
On line:
4126627
875
19
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.