hlavička

Diskusní fórum

Diskusní fórum je otevřené - bez registrace a je částečně moderované. Na váš dotaz odpovídají přímo pracovníci ústředí, nebo zprostředkují názor odborníka v oboru, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Na některé dotazy však odpovědět nelze, buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální, že na ně ani my odpověď neznáme. V každém případě doporučujeme pomocí hledání ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Právní dotazy ve fóru zásadně neřešíme. Pro řešení právních sporů disponuje ČZS právní poradnou a to zdarma pokud se jedná o spor v ZO ČZS při zahrádkářské činnosti.

Dále pamatujte na slušnost - nevhodné dotazy, ale i odpovědi z fóra odstraňujeme.

Pokud sháníte či nabízíte zahrádku, použijte inzerci, inzertní příspěvky v diskusi budou odstraněny.

vyžínač

  <<< zpět na hlavní stranu
  < zpět

 

Autor: Honzík 2017-02-07 10:43:5412241
Za domem máme nevyužitý svah, plánuji si ho pronajmout, ohradit a zřídit tam sad. Je to dost složitý terén na udržování, tak na sekání plánuji koupit vyžínač, protože jsou tam kdejaké mini keře a ošklivé trávy porostlé, čili asi dá trošku zabrat dokud to dám dohromady. Co se nevím rozhodnout je, zda koupit vyžínač benzínový nebo nabíjecí. Tento z letáku Hechtu http://www.letakomat.cz/hecht/katalog-podzimzima-2016/?page=32 u mě docela zaujal, ale odrazuje mě právě to, že je nabíjecí, s takovým typem zahradního nářadí ještě nemám žádnou zkušenost, vždy jsem měl všechno jen benzínové. Máte někdo zkušenosti, že byste mi věděli porovnat výhody resp nevýhody? děkuji za každou radu
Autor: Josef Zavřel 2017-02-09 13:04:5612247
Dobrý den.
Pane Honzíku,já bych se přikláněl jednoznačně k vyžínači (křoviňáku) benzínovému.Dolejete benzín,zkontrolujete olej a můžete pracovat.Dobíjecí má omezení v dobíjecí době baterie.Po určité době práce ji musíte dát doma znovu nabít,což může trvat i několik hodin.Může se stát,že např.5 hod.budete nabíjet a 1/2 hod.pracovat.Zdraví J.Z.

PŘIDAT ODPOVĚĎ
Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde prosím neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu.
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)

Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do INZERCE, z tohoto fóra budou odstraněny.

Jméno
Text
připojit obrázek    jen JPG!
(max. šířka 640 px - větší obrázky budou zmenšeny)
pro přidání příspěvku zadejte kód z obrázku vlevo:
Celkem:
Dnes:
On line:
4111556
1807
24
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.