hlavička
placená inzerce reklama

Diskusní fórum

Diskusní fórum je otevřené - bez registrace a je částečně moderované. Na váš dotaz odpovídají přímo pracovníci ústředí, nebo zprostředkují názor odborníka v oboru, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Na některé dotazy však odpovědět nelze, buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální, že na ně ani my odpověď neznáme. V každém případě doporučujeme pomocí hledání ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Právní dotazy ve fóru zásadně neřešíme. Pro řešení právních sporů disponuje ČZS právní poradnou a to zdarma pokud se jedná o spor v ZO ČZS při zahrádkářské činnosti.

Dále pamatujte na slušnost - nevhodné dotazy, ale i odpovědi z fóra odstraňujeme.

Pokud sháníte či nabízíte zahrádku, použijte inzerci, inzertní příspěvky v diskusi budou odstraněny.

Muslimské osady

  <<< zpět na hlavní stranu
  < zpět

 

Autor: Lomný 2015-07-31 10:17:1811008
Jak se máme bránit, aby naše osada nepřerostla v uprchlický tábor. Již nyní je zde několik zahrádek s chatkami osídleno přistěhovalci z východu. Jsou zahalení šátky, a muži připomínají známého Džiháda Johna, jen hlavy nikomu neřežou - zatím.
Dost mě vyděsil článek v Parlamentních listech:

České ženy jsou v nebezpečí, pokud si nezavřeme hranice a nevystoupíme z Unie. &#8222;Není pochyb, že vás čeká to, co nás,&#8220; přijel Čechy varovat dánský psycholog Nicolai Sennels. Pracoval s muslimskými delikventy v kodaňských věznicích a podle jeho slov sledoval &#8222;pojídání&#8220; svého nádherného města lidmi vyznávajícími ideologii, která nutí člověka k násilí. Ve Francii a Itálii už musí armáda chránit obyvatele před islámským terorismem. Jestli si nezavřeme hranice, Unie nás dotlačí právě k tomuhle.

Jestli nás tohle čeká, tak tady nechci žít.
Celý článek je na Parlamentních listech http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zavrete-hranice-chrante-sve-zeny-Muz-ktery-lecil-muslimske-delikventy-promlouva-o-osklivych-strankach-islamu-Ale-rika-Mam-rad-vsechny-lidi-a-chci-aby-byli-svobodni-378835

Je to zkušenost ze života s muslimy.
Autor: Ivan Dvořák ČZS 2015-08-03 10:16:5611022
Aniž by bylo blíže nějak specifikováno ve Vašem dotazu místo, kde žijete, platí obecná pravidla:
Řešte to dle zjištění potřebných informací: Někdo bydlí v chatkách ve Vaší osadě? Nastěhovali se noví nájemníci do chatek legálně? Pronajal jim někdo chatky? Pokud ne, je to otázka řešitelná státem, policií. Nejsou v místě jen u někoho na návštěvě? Víte, že zde budou bydlet či žít dlouhodobě či trvale?

Řešili jste danou věc na osadní (členské) schůzi? Tedy pokud víte, že zde budou bydlet či žít dlouhodobě či trvale?
Co říká Váš osadní řád? Je v místě povoleno trvale bydlet? Do toho má co mluvit i město, například kvůli zajištění místa pro svoz odpadků, zajištění nádob,...
1. Jsou chatky trvale obyvatelné?
2. Mohou sloužit k celoročnímu bydlení?
3. Splňuje místo z hygienického hlediska podmínky pro trvalý pobyt?
4. Může je jejich majitel pronajímat dále?

Autor: Spoluobčanka 2016-02-19 09:49:3011369
Pane Lomný divím se, že vám nevadí plno zahrádek obsazených bezdomovci,!!! V kolonii v Brně jsou 2 muslimské rodinny,které jsou nad míru slušné , dovolím si říci na rozdíl od spoluobčanů jako vy, kteří šíří paniku a nenávist! A čtou nedůvěryhodné zdroje:-D Pěkný den Mazáčová
Autor: Věra 2016-02-20 05:04:1611372
Integrace muslimů je utopie. Nikdy se nevzdají svojí pochybné víry, nikdy se nám nepřizpůsobí a když, tak jenom naoko, nikdy neodsoudí zvrhlý Korán, nikdy nás neuznají jako rovnocenné sobě, nikdy nám nebudou vděční, vždy se budou považovat za nadřazené, vždycky se budou sdružovat a posilovat svoji víru, vždycky budou svým dětem už od mládí vymývat mozek Koránem a udržovat je tak v neustálé pohotovosti nás kdykoliv potlačit, atd...
Integrace muslimů je utopie, proto by zde neměli být. V nejnutnějším případě jim dát pouze dočasný pobyt, ale ne trvalý. I u nich jednou válka skončí a budou se moci vrátit. Nemusí nás okupovat.
Nechceme zde žádné spící buňky, které jenom čekají na pokyn k útoku na původní obyvatelstvo a jeho kulturu.

Martin Koller:
S multikulti může souhlasit jen tupý dobytek. Přestaňte se stydět, že jste bílí a civilizovaní. Vstaňte od piva, vypněte tu americkou propagandu a dělejte něco.

Dne 19.11.2015 přehlasoval americký kongres rozhodnutí presidenta Obamy a zakázal přijímat uprchlíky do Ameriky. Oni moc dobře vědí, proč je nechtějí.
Autor: ANONYMUS 2018-05-07 21:58:3313838
Ja myslim , ze ustava CR hovori jasne a srozumitelne. Bez rozdilu rasy, pohlavi , nabozenstvi , apod. Proto si myslim , ze je prehnane na zahradkarske diskuzi nekoho nalepkovat a odsuzovat pro nabozenstvi. Je to od zahradkaru ponizujici a take mozna to naplnuje skutkovou podstatu trestne cinnosti " SIRENI POPLASNE ZPRAVY " Dekuji. Ja osobne s muslimama vychazim dobre , dekuji.
Autor: Stanislav 2018-05-10 07:24:2113853
V tomto státě je zcela normální, že vymáhání práva nezná selskou logiku. (Typický příklad: nemůžete zakázat bezdomovcům někde sedět, tak se vymyslí vyhláška o zákazu popíjení alkoholu na veřejnosti a je to!). Musíte jim začít znepříjemňovat život. Nejprve shánějte informace: kdo tam bydlí, kdo to vlastní, co tam dělají - musíte popsat, jaký stav byl předtím a jaký stav je tam teď. A začal bych návštěvou na stavebním úřadě, kde bych vznesl tento dotaz: byla tato stavba kolaudována a určena k trvalému obývání? Je to nebytový či bytový prostor? Jak to, že nezkolaudovaná stavba, či stavba neurčená k bydlení, je trvale obývána? Musíte se obrnit trpělivostí a shánět si publikace typu stavební právo v praxi, stavební právo s výklady. Musíte investovat do literatury. Jinak to opravdu nelze. Na Internet píše každý ... a je tu hodně nesmyslů. Jako občan mám za sebou celoživotní boj s různými škůdci občanského soužití (mimo jiné pojezdy motocyklů v lesích, odpadky pohazované za mým plotem, kouření na místech, kde to protitabákový zákon zakazuje). Připravte se na to, že čeští úředníci jsou zkorumpovaní a líní, nic nechtějí řešit, úmyslně rozkládají na stole stížnosti tak, aby se každý mohl seznámit s Vašimi osobními údaji, přestupovatelé zákona pak shánějí kompromitující údaje na stěžovatele, když je neseženou, uchylují se k pomluvám a výhrůžkám. Je důležité sám nemít máslo na hlavě a naučit se příslušná zákonná ustanovení nazpaměť a připravit se na bitvu proti všem - škůdcům a úředníkům (připravte se na šoky: policista: a co má tady jako řešit, proč by tady nemohly ty motorky bez registračních značek jezdit, je lepší, když blbnou v lese, než když blbnou na silnicích - to je ochrana práva za ...). Samozřejmě že nejlepší by bylo svolat schůzi osadníků a vyrobit petici, ale jak znám lidi, samozřejmě by byli rádi, kdybyste to Vy vyřešil za ně, jenom kdyby tak nemuseli pro to hnout ani prstíkem (zbabělci). Přeju Vám, abyste narazil na přejícné úředníky a statečné (pořádkumilovné) spoluobčany. Já jsem na obojí štěstí neměl, proto Vás upozorňuji, co teoreticky každá stížnost může obnášet.

PŘIDAT ODPOVĚĎ
Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde prosím neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu.
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)

Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do INZERCE, z tohoto fóra budou odstraněny.

Jméno
Text
připojit obrázek    jen JPG!
(max. šířka 640 px - větší obrázky budou zmenšeny)
pro přidání příspěvku zadejte kód z obrázku vlevo:
Celkem:
Dnes:
On line:
4528817
276566
21
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.