Warning: include(../_panely/tiskova_hlavicka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25

Warning: include(../_panely/tiskova_hlavicka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../_panely/tiskova_hlavicka.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/98526/virtual') in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25
obr
Dva dny před otevřením expozice ... Nebojte, stihneme to!

Navštivte expozici ČZS na jarní Floře

Chystáte se navštívit jarní zahradnickou výstavu Flora Olomouc (23. – 26. dubna)? Pak se nezapomeňte zastavit expozici Českého zahrádkářského svazu v pavilonu C, kde vám dokážeme, že „Zahrádka dá smysl vašim smyslům“.

Při pěti interaktivních zastaveních si můžete vyzkoušet schopnosti a citlivost všech pěti lidských smyslů. 

Rozpoznáte hlasy zpěvných ptákům? Chcete si vyzkoušet, jaké barevné kombinace budou svědčit vašim záhonům? Poznáte po hmatu semínko řepy? Odlišíte vůni oregana a majoránky? Chcete se orientovat v pálivosti papriček? Ano? Pak si rozhodně nenechte ujít náš interaktivní svět.

Pokud je pro vás zahrádka nejen velkou zálibou, ale hledáte i novinky v sortimentu a aktuální rady, určitě zavítejte i do stánku našeho měsíčníku Zahrádkář. Pokud se totiž rozhodnete pořídit si předplatné časopisu na jeden rok (336 korun), odměníme vás dárkem – hnojivem slovenské firmy Rokosan, které je novinkou na českém trhu a umožňuje pěstování v BIO kvalitě.

Mysleli jsme i na naše nejmenší návštěvníky, pro které jsme připravili dětský koutek. Pokud se s nimi zúčastníte i testování znalostí, zařadíme vás do slosování o tři Garden boxy pro předpěstování rostlin od firmy Rokosan.

Pro ty, kteří chtějí poradit s problémem na zahrádce je připravena i bezplatná odborná poradna. Více informací najdete v přiložené tiskové zprávě.

Těšíme se na vás!

S námi povyrostete

-zj-

 

Další novinky - - - >
 
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.