Warning: include(../_panely/tiskova_hlavicka.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25

Warning: include(../_panely/tiskova_hlavicka.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25

Warning: include(): Failed opening '../_panely/tiskova_hlavicka.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/98526/virtual') in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25
obr
Celoroční péče přinesla své plody.

Zahrádkáři představili v Ostravě letošní plody podzimu

Nejzdařilejší výpěstky, nové odrůdy, ale i poradnu si připravili moravskoslezští zahrádkáři pro návštěvníky jubilejního 10. ročníku výstavy „Život na zahradě,“ která se konala od 27. září do 29. září 2013 na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

Zahrádkářskou expozici si v doprovodu předsedy ČZS Jana Hinterholzingera se zájmem prohlédli i ministr životního prostředí Tomáš Jan Podivínský a zástupci Moravskoslezského kraje. 

I v letošním roce mysleli zahrádkáři na dětské návštěvníky. V rámci výstavy se uskutečnila Mezinárodní soutěže dětí v zahradnických znalostech a dovednostech, připraveny byly další vědomostní soutěže, testy, poznávačky a soutěž v suchém aranžmá. S ochranou rostlin poradil známý rostlinolékař Jaroslav Rod.

Příjemnou atmosféru navodila cimbálová muzika, návštěvníci mohli ochutnat ovoce a zeleninu, bylinné čaje, tradiční i netradiční teplá jídla, pomazánky aj. Již tradičně bylo možné na místě zakoupit publikace a čísla časopisu Zahrádkář.

obr
Expozici ČZS si prohlédl i ministr životního prostředí Tomáš Jan Podivínský (druhý zprava) v doprovodu předsedy ČZS Jana Hinterholzingera (třetí zprava)
Další novinky - - - >